<style amp-boilerplate>body{-webkit-animation:none;-moz-animation:none;-ms-animation:none;animation:none}</style>
Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Privātuma politika


1. Privātuma politika un datu pārziņa informācija
SIA “Sales Profi”, Reģ.Nr. 40003578440 ..
Pārziņa adrese: Blaumaņa iela 38/40, Rīga, LV 1011,
E-pasts: info@helijs.lv,
Tālrunis: +371 66 100 145 .

2. Ievads/skaidrojums
Izmantojot tīmekļa vietni helijs.lv, no Jums var tikt ievākta personīga rakstura informācija. No Jums saņemtos personīgos datus SIA ”SALES PROFI” izmantos, nodrošinot to drošību, intergitāti un pareizību. Saņemtos datus SIA ”SALES PROFI” izmantos, lai izpildītu savas saistības attiecībā uz Jūsu preču vai pakalpojumu pasūtījumiem un to apstrādi. Jūsu personīgie dati var tikt izmantoti sekojošiem nolūkiem: preces piegādei, rēķiniem, kredītkaršu un citu norēķinu karšu autorizācijai, sakariem ar klientiem un citiem mērķiem.
Izmantojot tīmekļa vietni helijs.lv, mēs varam Jūs lūgt datu apstrādes nolūkos ievadīt tādus Jūsu personīgos datus kā Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, adresi, e-pasta adresi un citus datus.

3. Personas datu izpaušana trešajām pusēm
Iepriekš minēto nolūku dēļ un atkarībā no izvēlētajiem pakalpojumiem, Jūsu personas dati var tikt izpausti vai nodoti uzņēmumiem, kas ir SIA ”SALES PROFI” sadarbības partneri, vai datu apstrādes uzņēmumiem, kas strādā mūsu interesēs.
Mēs varam apkopot datus par tīmekļa vietnes helijs.lv izmantošanas un apmeklētāju statistiku, veiktajiem darījumiem un citu saistīto statistiku, kā arī apstrādāt un analizēt šos datus. Mēs varam arī saņemt šādu datu apkopojumu no uzticamām trešajām pusēm vai atklāt šādus datus tām.

4. Sīkdatnes
Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas no tīmekļa servera tiek nosūtīti uz Jūsu pārlūku brīdī, kad Jūs apmeklējat vietni. Atkarībā no Jūsu pārlūka iestatījumiem tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti.
Saglabātās sīkdatnes ļauj serveriem atpazīt Jūsu datoru. Tas nozīmē, ka, apmeklējot vietni atkārtoti un izmantojot ar paroli aizsargātas vietnes daļas, Jūs varat izvairīties no atkārtotas vienu un to pašu datu ievadīšanas.
Proti, sīkdatnes atvieglo vietņu, kurās manuāli jāievada dati, aplūkošanu.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu vietni un pilnveidotu tās izmantošanas pieredzi. Izmantojot sīkdatnes, mēs ceram uzlabot mūsu tiešsaistes pakalpojumus atbilstoši mūsu pašu un mūsu klientu vēlmēm. Mēs cienām Jūsu privātumu un esam apņēmušies aizsargāt Jūsu personas datus. Mēs esam veikuši pasākumus, kurus uzskatām par piemērotiem, lai konkrētos gadījumos nodrošinātu Jūsu personas datu konfidencialitāti, integritāti un pareizību. Uz mūsu veikto Jūsu personas datu apstrādi attiecas spēkā esošie normatīvie akti.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatnes ir ieteicams iespējot, lai nodrošinātu vislabāko vietnes izmantošanas pieredzi un pilnīgu tās funkcionalitāti. Tomēr, ja vēlaties, sīkdatnes ir iespējams atspējot Jūsu pārlūka iestatījumos.

5. Datu aizsardzība un uzglabāšanas ilgums
Mēs nodrošinām augstu aizsardzību pret Jūsu personas datu un maksājumu informācijas zudumu, ļaunprātīgu izmantošanu un neautorizētu piekļuvi tai.
Atsevišķos gadījumos uzglabāšanas ilgumu nosaka normatīvie akti. Laika periods, cik ilgi tiek uzglabāti personas dati, atkarīgs no mērķa, kādam šie dati tika ievākti.

6. Saites uz trešo pušu vietnēm
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz tīmekļa vietni helijs.lv. Tā kā mūsu vietnē var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm, pirms jebkādu personas datu ievadīšanas tajās mēs iesakām iepazīties ar attiecīgo vietņu privātuma politiku. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādiem datiem, kas ievadīti, apmeklējot citas tīmekļa vietnes.

7. Komerciālie paziņojumi
Komerciāls paziņojums ir jebkāds elektroniska veida paziņojums, kas paredzēts tiešai vai netiešai preču vai pakalpojumu reklamēšanai, vai arī tāda komersanta, organizācijas vai personas tēla reklamēšanai, kas veic komercdarbību, saimniecisku darbību vai reglamentēto profesionālo darbību. Par komerciālo paziņojumu neuzskata informāciju, kas dod iespēju tieši piekļūt vispārējai informācijai par pakalpojuma sniedzēju un tā darbību (domēna vārds vai elektroniskā pasta adrese).
Lai sniegtu informāciju par tīmekļa vietnē helijs.lv piedāvātājām precēm un pakalpojumiem, akcijām, un citām aktivitātēm, SIA ”SALES PROFI” var izmantot Jūsu personas datus (e-pasta adresi).
Izmantojot tīmekļa vietni helijs.lv, Jūs varat pieteikties (dot savu piekrišanu) komerciālo paziņojumu saņemšanai.
Jūs varat atteikties no komerciālo paziņojumu saņemšanas vai aizliegt izmantot Jūsu kontaktinformāciju (personas datus) tiešās pārdošanas nolūkos, informējot par to SIA ”SALES PROFI”.

8. Piekrišana un Privātuma politikas izmaiņas
Izmantojot tīmekļa vietni helijs.lv, Jūs apliecināt savu piekrišanu šiem Privātumu politikas noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat šai Privātumu politikai, Jums par to ir jāpaziņo SIA "SALES PROFI”.
SIA ”SALES PROFI” patur tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt un papildināt šos noteikumus.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!